U heeft hulp nodig. Wat kunt u zelf voorbereiden, zodat wij u direct kunnen helpen?
Wij helpen u graag. Daarom vragen wij u altijd het volgende om u zo snel en goed als mogelijk te helpen:
- Upload uw model (*.rf6 of *.rs9) of stuur een link via bijvoorbeeld Dropbox of WeTransfer. In principe kunt het bestand zonder resultaten en document opslaan en verzenden, tenzij het voor uw vraag noodzakelijk is.
- Geef aan in welk belastinggeval of -combinatie uw probleem optreedt. Vermeld duidelijk het nummer van de het geval, combinatie of resultaatcombinatie.
- Geef duidelijk aan in welk element het probleem optreedt. Vermeld het nummer van de staaf, vlak of volume.
- Stuur een schermafdruk van uw probleem mee met een duidelijke weergave van uw probleem. Gebruik hiervoor het Windows 'Knipprogramma'.
- In het geval dat u de resultaten van bijvoorbeeld de normcontroles niet vertrouwt, stuur AUB de handberekening van de volgens u juiste resultaten mee.